O společnosti mikes karton

Máme mnoholetou zkušenost v oboru, zabýváme se výrobou lepenkových obalů a poskytováním kompletních souvisejících služeb.

Za dobu trvání firmy získali naši pracovníci bohaté zkušenosti a tvoří kvalitní tým, který je Vám vždy k dispozici.


Poznejte nás podrobněji
  • Společnost byla založena v roce 1993 panem Karlem Kejdou st. a panem Antonínem Mihulou. Od roku 2002 se stal jediným majitelem společnosti Mikes s.r.o. pan Karel Kejda st. V prvních třech letech se zabývala výrobou filtrů do vysavačů a vnitřního vybavení krabic pro společnosti ETA, Philips a Rowenta. Díky dlouhodobé spolupráci se sklářskou společností Krystalex a elektrotechnickým průmyslem došlo k rozšíření výroby o kašírované krabice s ofsetovým tiskem. Dodávali jsme kašírované obaly společnostem Krystalex, Bosch, Siemens, Philips a dalším.
  • Před osmi lety roku 2011 vstoupil do společnosti Karel Kejda ml. který se stal v roce 2018 po odkoupení podílu svého otce jediným majitelem společností Mikes s.r.o. a Kartonáž BOS Ostrava s.r.o.
  • V roce 2012 byly zakoupeny nové objekty s pozemky vedle původního areálu a ve stejném roce byla společnost přemístěna do nových objektů.
  • V současné době máme 70 zaměstnanců a zpracováváme v průměru 1,5 mil. m 2 lepenek měsíčně s obratem 16 mil. Eur ročně.
  • Společnosti Mikes a Kartonáž Bos dodávají zákazníkům ze všech průmyslových oblastí – potravinářský (dodáváme kartony pro přímý styk s potravinou), chemický, těžký, zdravotnický, automobilový ( zde dodáváme „just in time“ s několika závozy denně) atd. Mezi největší odběratele patří nadnárodní společnosti z oblasti automotive, potravinářství, nábytkářského a strojírenskeho průmyslu.  
  • Sami si vyrábíme archy a role z dvouvrstvé vlnité lepenky, ochranné hrany, archujeme papíry, skládáme mřížky.

Naše certifikáty
ISO EN
ISO CZ
EKO-KOM
 
 
Mikes Karton stroje
Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
Kvalitní a rychlá výroba za příznivé ceny
Cena
Cena
Kontaktujte nás ohledně cenové nabídky na míru
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Množstevní slevy na krabice
Rychlost realizace
Rychlost realizace
Bezkonkurenční časová realizace zakázek
Chráněná dílna BOS
Kartonáž BOS Ostrava

Cílem projektu Chráněné dílny BOS je pomáhat řešit lidem se zdravotním či tělesným postižením složité životní situace, do kterých se dostali důsledkem ztráty zaměstnání. Tato nepříznivá situace má na ně dopad jak v rovině sociální, tak i psychické a v konečném důsledku i zdravotní. Všechny tyto skutečnosti se dotýkají nejen jich samotných, ale i jejich rodin a celého okolí.

Firma Mikes a BOS spolu velmi úzce spolupracují, na základě této spolupráce jsou firmy schopny nabídnout náhradní plnění ročně až ve výši 30 mil. CZK.
Těšíme se na Vaši zakázku a věřte, že ji splníme k Vaši spokojenosti.

Kartonáž BOS

Kontakt

Martina Prudká

Sekretariát společnosti

Martina Prudká

Asistentka jednatele

ikona martina.prudka@mikeskarton.cz
ikona +420 721 881 828

Pavel Němec

Obchodní oddělení

Ing. Pavel Němec

Vedoucí obchodního oddělení

ikona pavel.nemec@mikeskarton.cz

Poptávkový formulář
×

Poptávkový formulář
Kontaktní údaje
Druh zboží
Rozměry vnitřní (mm)
Rozměry vnější (mm)
Tisk
Povrchová úprava
* povinný údaj